top of page

media

LED MULTIMEDIA s.r.o. se zaměřuje na služby v oblasti venkovní digitální reklamy na velkoplošných LED obrazovkách.

 

Cílem společnosti je sledovat technologické pokroky v zájmu zvýšení spokojenosti klienta s novými možnostmi prezentace, které tato služba přináší.

LED obrazovky (DOOH) jsou ukázkou, jak prezentovat zákazníkům zajímavou a hlavně moderní formu reklamy s daleko širším spektrem nastavení kampaně od samotného sdělení až po konečné nasazení.

Projekt HYPERKOSTKY je zaměřen na inovativní způsoby prezentace a instalace reklamních nosičů po celé České republice a Slovensku. Specializací jsou tzv. Hyperkostky (OOH hypercube), kde si zakládáme na kvalitním výběru lokalit, s co největší visibilitou.

Reklamní hyperkostky jsou efektivním a moderním způsobem oslovování potenciálních zákazníků, propagací značek a produktů. V rámci domluvené reklamní kampaně, jsou tyto reklamní nosiče rozmisťovány s cílem dosáhnout maximálního efektu v místech s vysokou frekvencí lidí. Díky ověřené konstrukci a zkušenostem s umisťováním, můžeme vaší myšlenku zviditelnit, a zasáhnout potřebnou skupinu budoucích zákazníků.

Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a proto realizujeme celou zakázku od nápadu až po šetrnou likvidaci použitých materiálů po ukončení kampaně.

Záleží pak na vaší odvaze a kreativitě, jak využít sílu našich reklamních kostek a dalších nosičů. Záleží na vás, o kolik chcete posunout svojí značku a o kolik chcete zvýšit své klientské portfolio.

A nám záleží na vašem úspěchu, protože jde o společný úspěch.

Hot Topic, s.r.o. je skupina reklamních agentur soustředěná na strategické řízení značek a jejich komunikace.

Do této skupiny patří mediální agentura Mediatrix a kreativní agentura AdHackers. Služby i týmy těchto agentur jsou integrované a klientům poskytují promyšlené řešení komunikace od architektury značky, přes vývoj kreativních konceptů až po mediální strategii a nákup mediálního prostoru. K tomu využíváme nejaktuálnější světové poznatky o fungování reklamní komunikace.

Kreativní agentura AdHackers je full-sevice reklamní studio, které pomáhá klientům s nastavením značky, vyvíjí komunikační koncepty a navrhuje a realizuje reklamní kampaně.

Jedinečnost našeho přístupu k tvorbě kreativy spočívá v tom, že vycházíme z detailního porozumění toho, jak fungují média a díky tomu zvyšujeme získanou pozornost k reklamě.  

Disponujeme vlastními produkčními kapacitami pro výrobu statických i audiovizuálních formátů.

Mediální agentura Mediatrix má tým složený s dlouholetých profesionálů se zkušeností ze světa médií i agentur. 

K přípravě mediálních strategií pracujeme s velkým množství dat a průzkumů, díky nimž navrhujeme optimalizovaná řešení pro investice do mediálního prostoru.

Jedná se o mediální agenturu pro klienty s nejvyššími nároky na kvalitu služeb, zejména z oboru maloobchodu, e-commerce a bankovnictví.

entertainment

Mafia Records je producentskou společností, která se etablovala jako klíčový hráč v showbyznysu od roku 2005. S více než 18 lety zkušeností spojuje vášeň pro hudbu s kreativním uměním, a to prostřednictvím nezapomenutelných hudebních zážitků.


Společnost stojí za impresivními eventy, na nichž se objevují největší jména showbyznysu, včetně The Game, Ice Cube, Busta Rhymes, Kontrafakt, Majk Spirit, Ektor a další. Síla a respekt, které si získala, jsou výsledkem mimořádných zkušeností a úspěšného budování několika desítek uměleckých kariér.


Mafia Records klade důraz na kvalitní hudební produkci, pečlivý management a schopnost vytvářet dlouhodobá a prosperující partnerství ve světě hudby. Jejich silná reputace a respekt v průmyslu jsou odrazem vášně, profesionalismu a oddanosti, čímž se stali významným hráčem s vlivem.

Charakter není jenom salon a pouze místo. Charakter je salon s duší, kde lidé najdou nejen kvalitu, ale i tu pravou spokojenost.

 

Skutečnou Pohodu a klid. U nás si člověk odpočine. 

Jak je definováno, tak je i pravdou.

Člověk s charakterem jedná podle svého „charakteru“ či povahy a ne podle toho, co je právě výhodné. Dbá na svou čest, drží slovo a nemění své názory a postoje podle nálad svého okolí. Vznikli jsme jako skupina lidí, kteří milují svou práci.

hemp pharmaceutical

Společnost MeCa Medical se zaměřujeme na pacienty, vědecky podložené informace a kvalitu nabízených produktů.

Precizně řídíme systém podnikání s podloženými vědeckými poznatky. Zkoumáme zdroje na bázi rostlinných přípravků, u nichž bylo vědecky dokázáno, že vytvářejí trvalou a pozitivní změnu v životě pacientů a jejich rodin. Věříme, že výtažky z konopí pomáhají na široké spektrum druhů onemocnění, jež můžeme jejich použitím zmírnit příznaky.

 

Jsme tým nadšených investorů, profesionálů a stratégů. Ten je složený z:

  • lidí, kteří se přirozeně zajímají o vědecký vývoj v oblasti fytofarmak;

  • profesionálů, kteří neúnavně pracují a snaží se o dosáhnutí nejlepších postupů, pro naplnění našich vizí a cílů;

  • stratégů, kteří neustále analyzují průmysl, dodavatele a potřeby spotřebitelů za účelem vývoje nejlepší strategie se zaměřením na současné a budoucí trendy.

Vstupte do světa Nobacco Brands s.r.o. - kde konopí rozjařuje smysly a šílenství je na denním pořádku! Jsme excentrická česká společnost, která neplave v obyčejném moři, ale surfuje na vlnách konopného bláznovství. Připravte se na neuvěřitelnou jízdu naším světem, kde se smích prolíná s vážností a kde konopí není pouhá rostlina, ale živý festival.

Naše laboratoře jsou divokým cirkusem, kde konopí podléhá magii a proměňuje se v mistrovská díla - doplňky stravy, kosmetiku, extrakty kanabinoidů a vaporizační tyčinky, které jsou chytřejší než stand-up komik a předvedou vám svůj vlastní stand-up. Věříme, že naše produkty nesou v sobě kouzlo, které přináší nejen radost lidem, ale i přírodě. Jsme tlupa bláznů, kteří propadli vášni pro inovace. Proč? Protože věříme, že jen opravdový blázen dokáže změnit svět. Jsme tady, abychom zanechali dědictví, které není jen

obyčejnou stopou, ale oslavou divokosti. Konopí je naše tajné kouzlo, naše kouzelná hůlka pro lepší zítřky.

Jsme také vášniví ochránci přírody, protože co by byly všechny znalosti světa, kdybychom neuchovávali kousíček té nádherné přírody? Konopí je naše vstupenka do vesmíru harmonie, kterou s chutí sdílíme s těmi, kteří mají odvahu být trochu blázniví.

Cannabis pro nás není jen rostlina, je to avantgardní křídla, na kterých létáme směrem k novým výšinám. Je to bio generátor, který nezpůsobuje chaos, ale spíš taneční pár s přírodou. Věnujeme se konopí s láskou a vášní, nejen jako průmyslovému trendu, ale jako životnímu stylu. A co říct o našich projektech? Jsou to naše uzly do světa konopí. Značka Fitcann se věnuje

CBD a celkově zdravému životnímu stylu. Značka LEEF FEEL nyní udává trendy v zábavném konopí.

Projekty z dílny Nobacco Brands s.r.o. jsou jako karnevalový průvod plný barev a radosti. Jsme parta bláznů s vášní změnit svět k lepšímu, a těšíme se, když s námi přijdete zazpívat, zatančit a zasmát.

Děkujeme, že jste s námi na této šílené výpravě. S námi podporujete kreativní kroky k lepším a barevnějším zítřkům pro nás všechny! Připojte se k naší cirkusové rodině, kde každý den je oslavou života a konopí je naší hlavní hvězdou!

Jsme česká společnost Hemp Factory

Jsme česká společnost Hemp Factory, která se od roku 2019 zabývá produkcí a zpracováním technického konopí – odrůda Cannabis Sativa. Věnujeme se zpracování a výrobou legálních konopných extraktů, které nám umožňují zákony v Evropské unii.

 

Průmysl, potravinářství a kosmetika

Soustředíme se na průmyslové, potravinářské a kosmetické použití, tak jak nám umožňuje nový zákon z roku 2022. Vše je striktně legální a snažíme se vyzvednout skutečný význam rostliny a překonat dlouholeté stigma, které bylo konopí neprávem přisouzeno.

 

Věnujeme se velkoobchodnímu prodeji

Nejvíce se věnujeme oblasti velkoobchodního prodeje surovin – především extraktů a vývoji a výrobě finálních produktů pro privátní značky našich partnerů.

 

Jsme členy Czech Hemp

Jsme členem Českého konopného klastru, z.s.

services

Evropsko-Ázerbájdžánská obchodní komora přispívá k rozvoji vzájemných hospodářských a obchodních styků mezi Českou republikou, Evropskou unií 

a Ázerbájdžánskou republikou.

 

Zaměřením komory je vytváření prostoru pro rozvoj vzájemných hospodářských a obchodních styků mezi Českou republikou, Evropskou Unií 

a Ázerbájdžánskou republikou, poskytování služeb podnikům 

a podnikatelům.

Právo ctíme jako službu, naším cílem je dlouhodobá efektivní spolupráce a spokojený klient s vědomím, že se na nás může s důvěrou kdykoli obrátit.

Společnost East Trade Company, si klade za svůj cíl propojovat nejen obchodní a sociální, ale také kulturní aspekty zdánlivě vzdálených zemí.

 

Obchod mezi Evropou a Blízkým a Středním východem je klíčovou výzvou pro současný geopolitický a kulturní systém a společnost jako celek.

 

Společnost se specializuje na strategické komodity, technologické celky 

a technologie pro trvale udržitelný rozvoj společnosti.

Jsme poradenská firma z Prahy. V rámci širokého portfolia služeb se věnujeme činnostem z oblasti public affairs, monitoringu, networkingu, government relations, strategickému a odbornému poradenství. 

 

Pomáháme firmám nacházet odpovědi na zásadní otázky jejich směřování 

a dalšího rozvoje, vytváříme jasné a unikátní strategie a ukazujeme cestu, jak je následně realizovat. Komplexní zadání našich klientů řešíme efektivně a cílevědomě. 

Nadace Daya není typickou charitativní organizací, je to společný projekt skupiny společností pod značkou Group of Node, které se zavázaly, že si budou po celý rok ukrajovat ze zisku proto, aby díky tomu mohly pomoci změnit život někomu, kdo to opravdu potřebuje. A jak vhodného recipienta vyberou? Podle osobního příběhu.

Kreativní a full servisová reklamní agentura fungující od roku 1992, 

s mezinárodním know-how, pružně reagující na trh a požadavky klientů. 

 

 

V letech 2005–2015 jsme byli součástí nadnárodní sítě FCB (Foot, Cone and Belding) pro ČR a od roku 2012 i pro SR.

 

Cítíme se jako reklamní boutique – individuální styl s minimálními náklady 

a maximálním efektem.

Společnost Patrio Trade s.r.o., se zabývá velkoobchodním prodejem střeliva se zaměřením na mezinárodní obchod. 

 

V její nabídce je munice, jak určená pro bezpečnostní složky, tak pro sportovní a závodní střelbu, osobní ochranu a trénink i lov drobné zvěře.

 

Nabízená munice splňuje standardy nejvyšší kvality. Společnost je držitelem všech licencí a povolení.

Skupina Group of Node s radostí představuje svůj nový projekt - dům na klasické adrese ve městě Tábor. 

 

Tento dům disponuje jak ubytovací kapacitou tak kancelářskými prostory. 

 

Po citlivé rekonstrukci bude připraven uvítat hosty a nájemníky na strategické adrese ve městě Tábor.

U Průhonu 800, 170 00 Praha 7-Holešovice

Číslo účtu: 1387980799/2700 IČ: 07419996 DIČ: CZ07419996

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, sp. zn. C 300717

Group of Node s.r.o.

kancelář Tábor

Vila Libuše

Klokotská 744/29 

Tábor 390 01

A7 office center 

U Průhonu 800

170 00 Praha 7-Holešovice

kanceláře Praha

+420 736 507 504

napište nám

Nadstandardní služby, skvělý servis a profesionální tým, to je společnost Daily reality, která poskytuje komplexní servis ve všech oblastech realitního obchodu. K němu samozřejmě patří i právní a finanční poradenství 

a výkup nemovitostí. Portfolio společnosti zahrnuje veškeré typy nemovitostí rezidenčního i komerčního charakteru.

 

 

V současné době společnost klade důraz zejména na zajištění bezpečnosti 

a jistoty při obchodování s nemovitostmi. Závazkem společnosti je odvést důslednou práci při každé jednotlivé zakázce až do jejího úspěšného konce.

bottom of page